Nasza strona używa "ciasteczek" (cookies). Dzięki temu działa lepiej. Korzystając nadal z naszej strony bez dokonywania zmian w ustawieniach przeglądarki wyrażasz na to zgodę. Dowiedz się więcej o polityce prywatności.

Publiczna Szkoła Podstawowa
im. B.Koraszewskiego
ul. Szkolna 6
46-060 Prószków 
77 46 48  083
pspproszkow@poczta.onet.pl

20 Listopada 2018

Wspólne kibicowanie, 17.11.2018

W dniu 17 listopada grupa 42-osobowa udała się na mecz do Stegu Arena w Opolu, przy ulicy Oleskiej 70. Celem udziału w meczu czynne aktywne kibicowanie opolskiej drużynie Szczypiorniaka. Ponadto ważnym celem była także aktywna obserwacja elementów techniczno-taktycznych piłki ręcznej na najwyższym poziomie przygotowania sportowego. Tym razem to my z przyjemnością przyjęliśmy zaproszenie naszych czwartkowych (15.11.2018) gości (KPR Gwardia Opole). Mecz został rozegrany pomiędzy KPR Gwardią Opole i Zagłębiem Lubin.

Zbiórkę oraz czynności organizacyjno-porządkowe zaplanowano w tym dniu na godzinę 17.15. wyjazd z Prószkowa zaplanowano o godzinie 17.30. Przybiliśmy na miejsce z odpowiednim wyprzedzeniem, aby każdy z uczniów mógł znaleźć dla siebie właściwe dogodne miejsce do obserwacji i kibicowania.

O godzinie 19.00 odbyła się prezentacja obu drużyn, w tym poszczególnych zawodników. Wszystko odbywało się w narastającym napięciu przy odpowiednim oświetleniu areny. Gościem specjalnym podczas meczu był członek zespołu Piersi, który rozpoczął mecz pierwszym podaniem do zawodników gospodarzy.

Całość meczu przebiegała w przemiłej i sportowej atmosferze. Uczniowie nie szczędzili okrzyków i oklasków. Oklaski w ten wieczór wspomagały specjalne okładki ze zdjęciem całego zespołu KPR Gwardii Opole, które po zgięciu stały się niezbędnym przedmiotem do jeszcze bardziej doniosłego kibicowania.

Mecz rozegrał się pomyślnie, tzn. ze zdecydowaną przewagą gospodarzy, tj. 34:20.

Uśmiechy na twarzach i zadowolenie to najlepsza recepta, że wycieczka okazała się być udana. Pytali kiedy następny mecz.

 

©2017 Publiczna Szkoła Podstawowa w Prószkowie
design code