Nasza strona używa "ciasteczek" (cookies). Dzięki temu działa lepiej. Korzystając nadal z naszej strony bez dokonywania zmian w ustawieniach przeglądarki wyrażasz na to zgodę. Dowiedz się więcej o polityce prywatności.

Publiczna Szkoła Podstawowa
im. B.Koraszewskiego
ul. Szkolna 6
46-060 Prószków 
77 46 48  083
pspproszkow@poczta.onet.pl

13 Marca 2019

Mecz piłki ręcznej opolskich Szczypiornistów

W niedzielę 10 marca grupa 35-osobowa udała się na mecz 21 serii PGNiG Superligi do Stegu Arena w Opolu, przy ulicy Oleskiej 70. Celem udziału w meczu czynne aktywne kibicowanie opolskiej drużynie KPR Gwardia Opole. Ponadto ważnym celem była także aktywna obserwacja elementów techniczno-taktycznych piłki ręcznej na najwyższym poziomie przygotowania sportowego. Mecz rozegrano pomiędzy KPR Gwardią Opole i SPR Stalą Mielec.

O godzinie 18.00 odbyła się prezentacja obu drużyn, w tym poszczególnych zawodników. Wszystko odbywało się w narastającym napięciu przy odpowiednim oświetleniu areny. 

Całość meczu przebiegała w przemiłej i sportowej atmosferze. Uczniowie nie szczędzili okrzyków i oklasków. 

Mecz rozegrał się pomyślnie, chociaz nie było łatwo. Do 50 minuty gwardziści prowadzili z przewagą 7 punktów, jednak ostatnie 10 minut okazały się dla naszych piłkarzy trudnym i niepojącym starciem. W ostateczności mecz zakończył się pomyślnie z wynikiem gospodarzy, tj. 31:30.

 Uśmiechy na twarzach i zadowolenie to najlepsza recepta, że wycieczka okazała się być udana. Pytaliponownie, kiedy następny mecz...

 

©2017 Publiczna Szkoła Podstawowa w Prószkowie
design code