Nasza strona używa "ciasteczek" (cookies). Dzięki temu działa lepiej. Korzystając nadal z naszej strony bez dokonywania zmian w ustawieniach przeglądarki wyrażasz na to zgodę. Dowiedz się więcej o polityce prywatności.

Publiczna Szkoła Podstawowa
im. B.Koraszewskiego
ul. Szkolna 6
46-060 Prószków 
77 46 48  083
pspproszkow@poczta.onet.pl

03 Grudnia 2019

Mistrzostwa Gminne w turnieju tenisa stołowego, 02.12.2019

W poniedziałek 02 grudnia w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Gminy w turnieju tenisa stołowego.

W zawodach wzięli udział uczniowie ze wszystkich kategorii wiekowych: IV-VI oraz VII-VIII chłopców i dziewczyn. Naszą szkołe odwiedziła reprezentacja z: PSP w Boguszycach, PSP w Złotnikach oraz PSP w Zimnicach WIelkich.

 

Puliczną Szkołę Podstawową w Prószkowie reprezentowali:

- w kategorii dziewczyn: Nelly Anderst (II miejsce), Wiktoria Wojciechowska (III miejsce), Emilia Biszer (II miejece), Paulina Podgórna (III miejsce), Julia Rogóż (III miejsce), Justyna Stępień (II miejsce) oraz Milena Kuczaj (III miejsce), drużynowo reprezentowały Julia Rogóż i Justyna Stępień, zajęły II miejsce.

- w kategorii chłopców: Łukasz Chowaniec (II miejsce), Paweł baron (III miejsce), Łukasz Staniów (III miejsce), marcel Piwowar, Michał Korpacki (II miejsce) oraz Piotr baron (I miejsce), drużynowo reprezentowali Michał Korpacki i Piotr Baron, zajęli II miejsce.

Wszyscy uczniowie dzielnie walczyli i pokazywali swoje umiejętności.

Bravo:)

©2017 Publiczna Szkoła Podstawowa w Prószkowie
design code