Nasza strona używa "ciasteczek" (cookies). Dzięki temu działa lepiej. Korzystając nadal z naszej strony bez dokonywania zmian w ustawieniach przeglądarki wyrażasz na to zgodę. Dowiedz się więcej o polityce prywatności.

Publiczna Szkoła Podstawowa
im. B.Koraszewskiego
ul. Szkolna 6
46-060 Prószków 
77 46 48  083
pspproszkow@poczta.onet.pl

grosik banner

16 Lutego 2017

Teatr Lalki i Aktora oraz lodowisko - 07.02.2017

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów PiechotaK/LODOWISKO oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

W dniu 07.02.2017 w Publicznej Szkole Podstawowej im. Bronisława Koraszewskiego w Prószkowie została zorganizowana wycieczka 1-dniowa do Opola. Wycieczkę zaplanowano dla klas IV-VI, której organizatorkami była wychowawczyni klasy IV Katarzyna Piechota, wychowawczyni klasy VIB Jolanta Kędra oraz psycholog szkolny Aneta Nocoń.

Wyjazd obejmował wyjście do Teatru Lalki i Aktora w Opolu na spektakl pt: „Trzej muszkieterowie” oraz wyjście na lodowisko „Toropol”. Łączna liczba uczestników wyniosła 35 oraz 3 opiekunów. Wyjazd na wycieczkę zaplanowano na godzinę 8.10.

W godzinach 9.00-10.35 odbyło się przedstawienie teatralne „Trzej muszkieterowie”.

Przedstawienie w atrakcyjny sposób łączyło żywy plan aktorski z animacją lalek i grę aktora w masce oraz wykorzystał elementy "czarnego teatru". Przedstawienie było piękne. Dzieci były zachwycone. Najbardziej podobała im się gra świateł, nagle zmieniające się sceny i dekoracje. Jednak największe emocje wywołała przede wszystkim muzyka i postacie piękne i zarazem przerażające. Nie jednemu widzowi zakręciła się łezka w oku.

Po spektaklu dzieci wraz z opiekunkami udały się ulicami Opola na lodowisko. Po przybyciu na miejsce zaplanowano przerwę śniadaniową oraz czynności przygotowawcze związane wejściem na lodowisko (założenie łyżew). O godzinie 12.15-13.15 trwała jazda na łyżwach, połączona z zabawami.

Powrót dzieci do Prószkowa zaplanowano na godzinę 14.15-14.30.

Wyjazd do teatru i na lodowisko wzbudził wiele pozytywnych emocji w dzieciach o czym świadczyły uśmiechy i komentarze po zakończonej wycieczce.

{gallery}PiechotaK/LODOWISKO{/gallery}

©2017 Publiczna Szkoła Podstawowa w Prószkowie
design code