Nasza strona używa "ciasteczek" (cookies). Dzięki temu działa lepiej. Korzystając nadal z naszej strony bez dokonywania zmian w ustawieniach przeglądarki wyrażasz na to zgodę. Dowiedz się więcej o polityce prywatności.

Publiczna Szkoła Podstawowa
im. B.Koraszewskiego
ul. Szkolna 6
46-060 Prószków 
77 46 48  083
pspproszkow@poczta.onet.pl

16 Września 2019

Inauguracja programu "Dwa zamiast cztery- opolskie na rowery"

W poniedziałek 16 września w naszej szkole zainaugurowaliśmy działania związane z projektem "Dwa zamiast cztery- opolskie na rowery". Inicjatywa pod patronatem Urzędu Marszałkowskiego i Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego ma na celu popularyzowanie jazdy na rowerze jako ekologicznego i ekonomicznego środka transportu. Wszelkie działania zwiększające poziom bezpieczeństwa w ruchu drogowym są niezwykle cenne, dlatego bez wahania przystąpiliśmy do tego projektu. Na pierwszym spotkaniu, który poprowadzili pracownicy Urzędu Marszałkowskiego i WORD-u (panowie Jarosław Piskorski oraz Dominik Grabowski) gościliśmy także:

13 Września 2019

Opolskie na rowery!

Nasza szkoła bierze udział w kampanii "Dwa zamiast cztery- opolskie na rowery". Program ten zainicjowany został przez Samorząd Województwa Opolskiego we współpracy Z Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Opolu i ma na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym a także promuje aktywny wypoczynek i ekologiczne środki transportu. Skierowany jest do uczniów klas IV-VIII oraz do ich rodziców. Szczegółowe cele projektu to:

06 Września 2019

Szczęśliwego Nowego Roku! (szkolnego...)

2 września 2019 roku o godzinie 9.00 nadeszło to, co nadejść musiało... Wtedy to właśnie uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2019/2020. Czas zapomnieć o wakacyjnej labie i zacząć pracę nad tym, aby zakończenie tego roku było dla wszystkich radosne. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tej uroczystej chwili:
30 Sierpnia 2019

Witaj szkoło!

 1. Uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego odbędzie się w poniedziałek 2 września o godzinie 9.00.

2. Stołówka szkolna będzie czynna od 4 września 2019 r. (środa).

3.Karty zgłoszenia na obiady są dostępne w sekretariacie szkoły (lub na stronie interentowej).

4. Należność za wrześniowe obiady w wysokości 66,50 zł prosimy wpłacać do 10 września do godziny 14.00

5. Spotkania ucznió z wychowawcami w dniu 2 września 2019r. odbędą się w niżej podanych klasach:

26 Sierpnia 2019

Szkolne dokumenty

W związku z licznymi zapytaniami publikujemy dwa dokumenty dotyczące zapisu uczniów do świetlicy oraz na obiady. Dokumenty są gotowe do druku, a po wypełnieniu można je dostarczyć do szkolnego sekretariatu.

1. Karta zgłoszenia dziecka na obiady.

2. Karta zgłoszenia do świetlicy szkolnej.

Przedstawiamy także szkolny zestaw podręczników na rok szkolny 2019/2020:

- Szkolny zestaw podręczników

19 Sierpnia 2019

Nowy rok szkolny

Przygotowania do nowego roku szkolnego 2019/2020 idą pełną parą. Nasza szkoła korzysta z e-dziennika. Dla tych, którzy będą korzystali z niego po raz pierwszy prezentujemy film instruktażowy jak logować się do systemu. Dla wszystkich, którzy zapomnieli, lub utracili hasło dostępowe prezentujemy film, jak poradzić sobie w takiej sytuacji:

"Pierwsze logowanie do systemu UONET"

"Odzyskiwanie hasła"

Aby zalogować się do e-dziennika można skorzystać z zakładki "Dziennik elektroniczny" w lewym menu.

12 Sierpnia 2019

W imieniu Julki

W imieniu naszej uczennicy zwracamy się z prośbą o wsparcie finansowe. Julka ma szansę na walkę o Mistrzostwo Świata. Zawody rozgrywane będą we wrześniu w Hiszpanii. Niestety, bez dodatkowego wsparcia taki wyjazd może okazać się niemożliwy. Dlatego w imieniu Julki i jej mamy zwracamy się z prośbą o wsparcie. Poniżej umieszczony jest link, dzięki któremu możecie Państwo pomóc zrealizować marzenia.

                                              LINK DO ZBIÓRKI

 

 

06 Lipca 2019

Wspieramy talenty

Uczennica naszej szkoły ma szansę na wyjazd na prestiżową imprezę i walkę o tytuł mistrzyni świata w akrobatyce powietrznej! Niestety, ze względu na duże koszty jej szansa może być zaprzepaszczona. Przyłączamy się do prośby rodziców o wsparcie finansowe. Klikając na "WIĘCEJ" można zapoznać się z listem rodziców w którym przedstawiają sportową karierę Julii. Dostępny jest tam także link do zbiórki finansowej. Zachęcamy do kliknięcia!

20 Czerwca 2019

Sonda szkolna

W ostatni dzień roku szkolnego zwróciliśmy się z pytaniem o to, jaki był. Zobaczcie, co odpowiedzili uczniowie, nauczyciele i rodzice:

13 Czerwca 2019

Wyniki egzaminów

WAŻNE!  Uczniowie klas ósmych i gimnazjum, którzy w tym roku pisali egzaminy będą mogli sprawdzić wyniki, jakie osiągnęli. Wyniki będą udostępnione w serwisach 14 czerwca br. (piątek) od godziny 10.00. Logowanie na platformie  odbywa się za pomocą loginu i hasła, który uczniowie powinni otrzymać od wychowawcy.

Platforma dla gimnazjalistów: www.wyniki.oke.wroc.pl

Platforma dla ósmoklasistów: www.wyniki.edu.pl

©2017 Publiczna Szkoła Podstawowa w Prószkowie
design code