Nasza strona używa "ciasteczek" (cookies). Dzięki temu działa lepiej. Korzystając nadal z naszej strony bez dokonywania zmian w ustawieniach przeglądarki wyrażasz na to zgodę. Dowiedz się więcej o polityce prywatności.

Publiczna Szkoła Podstawowa
im. B.Koraszewskiego
ul. Szkolna 6
46-060 Prószków 
77 46 48  083
pspproszkow@poczta.onet.pl

grosik banner

05 Stycznia 2018

Jasełka w DPS

Wolontariusze naszej szkoły i wspomagający ich uczniowie klasy IVB gościli 20 grudnia w DPS w Prószkowie z świątecznym przedstawieniem- „Z kolędą witamy Pana Jezusa w Betlejem.” Uśmiech na twarzach występujących, ciepła atmosfera i spokój powodowały radość i wzruszenie oglądających jasełka. Dzieci podarowały podopiecznym choinkę przybraną własnoręcznie wykonanymi ozdobami. W trakcie przedstawienia uczniowie rozdawali mieszkańcom DPS aniołki i choinki wykonane z papieru, dzielili się opłatkiem składali życzenia i wspólnie śpiewali kolędy. Seniorzy, którzy oglądali jasełka i ,czując już atmosferę Bożonarodzeniową byli pod wrażeniem tego co widzieli i słyszeli.


Miłość i dobro to te wartości, którymi każdy człowiek powinien się kierować, my postaramy się przekazywać je innym, a szczególnie chorym i samotnym.

 

©2017 Publiczna Szkoła Podstawowa w Prószkowie
design code