Nasza strona używa "ciasteczek" (cookies). Dzięki temu działa lepiej. Korzystając nadal z naszej strony bez dokonywania zmian w ustawieniach przeglądarki wyrażasz na to zgodę. Dowiedz się więcej o polityce prywatności.

Publiczna Szkoła Podstawowa
im. B.Koraszewskiego
ul. Szkolna 6
46-060 Prószków 
77 46 48  083
pspproszkow@poczta.onet.pl

25 Października 2019

Półfinał Powiatu w Halowej Piłce Nożnej

Sukcesem zakończył się udział naszej szkolnej drużyny na Półfinale Powiatu w Halowej Piłce Noznej. Zajęliśmy pierwsze miejsce a przewaga naszych zawodników w każdym meczu była zdecydowana i jednoznaczna. Gratulujemy postawy na boisku i życzymy takiego sukcesu w finale, który odbędzie się 13 listopada w naszej szkole.

Na turnieju szkołę reprezentowali: Łukasz Staniów, Kacper Wójcicki, Kacper Mańkewicz (klasa 7), Paweł Baron (klasa 6b) oraz Bartosz Wójcicki, Franciszek Wiciński (klasa 5c) i Dawid Goldman (klasa 5a)

Radość zwycięzców:

©2017 Publiczna Szkoła Podstawowa w Prószkowie
design code