Nasza strona używa "ciasteczek" (cookies). Dzięki temu działa lepiej. Korzystając nadal z naszej strony bez dokonywania zmian w ustawieniach przeglądarki wyrażasz na to zgodę. Dowiedz się więcej o polityce prywatności.

Publiczna Szkoła Podstawowa
im. B.Koraszewskiego
ul. Szkolna 6
46-060 Prószków 
77 46 48  083
pspproszkow@poczta.onet.pl

 

30 Sierpnia 2020

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego

Przed nami inauguracja nowego roku szkolnego. Jako, że nie jest to rozpoczęcie takie, do jakiego przywykliśmy, podajemy garść niezbędnych informacji:

1. Rozpoczynamy we wtorek (1 września) o godzinie 9.00

 

2. W tym wyjątkowym roku na uroczyste rozpoczęcie (apel) zapraszamy WYŁĄCZNIE klasy pierwsze. A dodatkowym ograniczeniem jest obecność tylko jednego rodzica. Apel odbędzie się (w zależności od pogody) na boisku szkolnym, lub sali gimnastycznej. Przyniesione tyty rodzice układają na przygotowanych stolikach. Prosimy także o założenie maseczek i zachowanie dystansu społecznego.

3. Uczniowie pozostałych klas spotykają się jedynie z wychowawcami. I tak:

- klasy: druga, trzecia "a" i trzecia "b"- w swoich salach na drugim piętrze

- klasa 4- w sali nr 2 (parter)

- klasa 5- w sali nr 7 (I piętro)

- klasa 6a- w sali nr 14 (I piętro)

- klasa 6b- w sali nr 16 (I piętro)

- klasa 6c- w sali nr 9 (I piętro)

- klasa 7a- w sali nr 4 (parter)

- klasa 7b- w sali nr 11 (I piętro)

- klasa 8- w sali nr 15 (I piętro)

4. Do budynku szkoły należy wchodzić ustalonym wejściem, zachowując przy tym obowiązek dezynfekcji rąk. Szkoła udostępnia dwa wejścia do budynku. I tak:

- Wejście A (od ulicy Szkolnej) - dla uczniów klas 1-3

- Wejście B (od ulicy Kościuszki)- dla uczniów klas 4-8

5. W trosce o bezpieczeństwo dzieci prosimy Rodziców o niewchodzenie do budynku szkoły. 

6. Wszelkie sprawy, które będą chcieli Państwo załatwić prosimy o zgłaszanie pracownikom obsługi. Przypominamy także, że zapisy dzieci do świetlicy lub na obiady można dokonać za pomocą Internetu. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo w zakładkach "ŚWIETLICA SZKOLNA" i "STOŁÓWKA" w lewym menu naszej strony. Kontakt z nauczycielem może odbywać się za pomocą dziennika elektronicznego, lub w inny, ustalony i praktykowany dotąd sposób. Kontakt z Dyrekcją prosimy zgłaszać telefonicznie.

7. WAŻNE INFORMACJE DOTYCZĄCE GIMBUSA:

- uczniów dojeżdżających do szkoły gimbusem informujemy, że w gimbusie obowiązuje nakaz zakładania maseczek

- w dniu rozpoczęcia roku szkolnego (we wtorek) gimbus wyjedzie o godzinie 8.20 i w pierwszej kolejności będzie zabierał dzieci z miejscowości: Przysiecz, Ligota Prószkowska i Jaśkowice do szkoły w Prószkowie. A następnie pojedzie do Nowej Kuxni, Górek i Chrząszczyc, aby zabrać dzieci do szkoły w Złotnikach i Prószkowie. 

Z Prószkowa gimbus będzie odwoził dzieci w podobnej kolejności. Kurs w stronę Przysieczy, Ligoty i Jaśkowic planowany jest na godzinę 11.00. Po powrocie do Prószkowa zabierze dzieci w kierunku Nowej Kuźni.

- w kolejnych dniach gimbus będzie  wykonywał dowozy według obowiązującego do tej pory rozkładu jazdy.

Prosimy o wyrozumiałość i przestrzeganie obowiązujących zasad. W razie pytań lub wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji. Numer telefonu do szkoły 77 46 48 083

©2017 Publiczna Szkoła Podstawowa w Prószkowie
design code