Nasza strona używa "ciasteczek" (cookies). Dzięki temu działa lepiej. Korzystając nadal z naszej strony bez dokonywania zmian w ustawieniach przeglądarki wyrażasz na to zgodę. Dowiedz się więcej o polityce prywatności.

Publiczna Szkoła Podstawowa
im. B.Koraszewskiego
ul. Szkolna 6
46-060 Prószków 
77 46 48  083
pspproszkow@poczta.onet.pl

30 Maja 2019

Konkurs plastyczny KRUS

Konkurs plastyczny KRUS

Minęło już trochę czasu, odkąd uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastycznym "Bezpiecznie na wsi: Maszyna pracuje, dziecko obserwuje" organizowanym przez KRUS. Dziś (30.05.2019) w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Opolu odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród laureatom dziewiątej już edycji tegoż konkursu. Zaszczytne pierwsze miejsce zajęła, jedna z najmłodszych uczennic naszej szkoły - Emilia Bartkowiak z klasy Ia. Nasza pierwszoklasistka otrzymała atrakcyjne nagrody i udzieliła swojego pierwszego (chyba) wywiadu dla radia. Serdecznie gratulujemy!

Iwona Chudala


 

 

 

©2017 Publiczna Szkoła Podstawowa w Prószkowie
design code