Nasza strona używa "ciasteczek" (cookies). Dzięki temu działa lepiej. Korzystając nadal z naszej strony bez dokonywania zmian w ustawieniach przeglądarki wyrażasz na to zgodę. Dowiedz się więcej o polityce prywatności.

Publiczna Szkoła Podstawowa
im. B.Koraszewskiego
ul. Szkolna 6
46-060 Prószków 
77 46 48  083
pspproszkow@poczta.onet.pl

09 Marca 2016

Gminny Konkurs Recytatorski

W środę 9 marca w Zespole Szkół im. księdza Brommera w Zimnicach Wielkich odbył się 2 Gminny Konkurs Recytatorski dla uczniów klas 1-3 pod hasłem: "Piękno w wierszach Jana Brzechwy". Reprezentanci klas pierwszych, drugich i trzecich deklamowali wiersze tego autora, a Jury- w którym zasiadała także pani burmistrz- oceniało stopień opanowania tekstu, ekspresję, element sceniczny i interpretację utworu. Miło nam, że wśród najlepszych znaleźli się także uczniowie naszej szkoły

2 miejsce w kategorii klas pierwszych zdobyła Aleksandra Socha, która zaprezentowała wiersz "Katar", a w kategorii klas trzecich takie samo miejsce zdobył Tymoteusz Bartkowiak z wierszem "Siedmiomilowe buty". Serdecznie gratulujemy, szczególnie, że poziom konkursu był bardzo wysoki. Naszą szkołę reprezentowali także: Kamil Świerc (klasa 1a) z wierszem "Zegarek" i Kinga Zaja (klasa 2a) z wierszem "Tydzień". Oboje zdobyli wyróżnienie w swoich kategoriach.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć w galerii:

©2017 Publiczna Szkoła Podstawowa w Prószkowie
design code