grosik banner

04 Kwietnia 2018

Konkurs: Palma Wielkanocna

Konkurs plastyczny"Palma Wielkanocna"

Pięnke palmy wykonane przez uczniów naszej szkoły ucieszyły oko całej społeczności szkolnej,a na Niedzielę Palmową przeniosły się do Kościoła Parafialnego w Prószkowie.Dwie palmy  pojechały na Ukrainę do zaprzyjaźnionej szkoły:)
                                                                                     Dziękujemy wykonawcom dzieł, oto Oni:
Julia Miller, Oktawian Tyrała, Szymon Roesler, Antonia Goldman, Klaudia Nocoń, Malwina Stępień, Filip Wystrach, Kinga Zaja, Ewelina Żyznowska, Mateusz Roesler, Łukasz Chowaniec, Emilia Biszer, Paweł Pietruszka, Tomasz Więcek i Partycja Zaja:)

23 Marca 2018

Wiosna w naszej szkole:)

01 Marca 2018

Kici, kici, miau…- Dzień Kota w naszej szkole.

Bo koty są dobre na wszystko.
Na wszystko, co życie nam niesie.
Bo koty, to czułość i bliskość
na wiosnę, na lato, na jesień.

A zimą – gdy dzień już zbyt krótki
i chłodnym ogarnia nas cieniem,
to k o t - Twój przyjaciel malutki
otuli Cię ciepłym mruczeniem

Franciszek Klimek

W piątek 23 lutego  klasa VIIa -w ramach aktywnych przerw- przygotowała   Dzień Kota. Uczniowie opracowali  informacje o kotach wybranych ras i rozwiesili je na drzwiach  sal lekcyjnych. Niektóre dzieci, zwłaszcza z klas młodszych, poprzebierały się za kotki i kocurki. Dlatego też na długiej przerwie, na pierwszym piętrze odbył się konkurs na najciekawsze kocie przebranie. Komisja wyróżniła 4 uczniów z klas- I-III, jednak wszyscy, którzy zadali sobie trud przygotowania stroju, otrzymali symboliczne upominki. W tle rozbrzmiewała oryginalna kocia muzyka „The Cats Duet” Rossini’ego. Na kolejnej przerwie  wyświetlano filmiki „ Wesołe koty,”   które zgromadziły  gromadkę  bawiących się dobrze uczniów z klas młodszych.

W tym roku Międzynarodowy Dzień Kota miał miejsce 17 lutego.

11 Grudnia 2017

KIERMASZ RUSZYŁ.....:)

Książki można przynosić przez cały czas trwania kiermaszu:)

25 Maja 2017

28 MAJA 2017r.

04 Maja 2017

Apel z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

21 Marca 2017