13 Marca 2019

LAUREAT "ŻAK 2019"

W dniu 1 marca 2019 r. w auli seminaryjnej Wydziału Teologicznego UO w Opolu odbył się finał Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej – Żak 2019. W tym roku konkurs odbywał się pod hasłem „Święta Anna – patronka Diecezji Opolskiej”.

Spośród 1337 uczniów ze szkół podstawowych, którzy rozpoczęli udział w konkursowych zmaganiach na etapie szkolnym, do finału zakwalifikowało się 186 uczestników z całej diecezji. Oni to w finale rywalizowali o zdobycie tytułu laureata.

Tytuł laureata z naszej szkoły zdobył uczeń klasy VI Tomasz Więcek, zajął III miejsce.
Brawo dla Tomka:)

Gratulacje dla rodziców Tomka i pani A.Lellek:)