13 Marca 2019

Moja Europa 2019

Stroje narodowe mieszkańców całej Unii Europejskiej od Portugalii, poprzez Cypr, Niemcy, Danię, aż do po różnorodne regionalne stroje Polskie oraz niesamowite pomysły o realizacji których marzą nasi przyszli europosłowie - zaprezentowane w postaci komiksów. Tegoroczna edycja konkursu "Moja Europa" spotkała się z dużym zainteresowaniem uczniów szkół podstawowych z terenu całej Opolszczyzny. Jury złożone z artystów plastyków Galerii Sztuki Współczesnej w Opolu nie miało łatwego zadania ale udało się i oto mamy przyjemność zaprezentować listę nagrodzonych oraz wyróżnionych w tegorocznej edycji konkursu.

Miejsce II Emilia Biszer klasa Vb "Czyste powietrze- czyste płuca"

Gratulujemy artysce i jej rodzicom:) BRAWO:)