Nasza strona używa "ciasteczek" (cookies). Dzięki temu działa lepiej. Korzystając nadal z naszej strony bez dokonywania zmian w ustawieniach przeglądarki wyrażasz na to zgodę. Dowiedz się więcej o polityce prywatności.

Publiczna Szkoła Podstawowa
im. B.Koraszewskiego
ul. Szkolna 6
46-060 Prószków 
77 46 48  083
pspproszkow@poczta.onet.pl

09 Czerwca 2019

Historia kołem się toczy

7 czerwca chętni uczniwie naszej szkoły z klas IV - VIII uczestniczyli w zabawach sprawnościowo - edukacyjnych zorganizowanych przez Związek Gmin "PROKADO" z siedzibą w Prószkowie. Cała impreza odbyła się w Parku przy Zamku w Dąbrowie pod nazwą "WODNE KOŁO". Celem wydarzenia była promocja zdrowego stylu życia, promocja aktywności i sprawności fizycznej, wiedzy z zakresu nauk przyrodniczych. Impreza plenerowa podzielona była na dwie kategorie wiekowe. Pierwsza to konkurencje sprawnościowe i edukacyjne "Historia kołem się toczy" oraz druga gra terenowa "Wodomierze" i "Hydrozagadki". Przedstawiciele naszej szkoły swietnie się bawili i  bardzo dzielnie się spisali rozwiązując zagadki na szlaku gry terenowej. Oto nasza fotorelacja :)

 

©2017 Publiczna Szkoła Podstawowa w Prószkowie
design code