Nasza strona używa "ciasteczek" (cookies). Dzięki temu działa lepiej. Korzystając nadal z naszej strony bez dokonywania zmian w ustawieniach przeglądarki wyrażasz na to zgodę. Dowiedz się więcej o polityce prywatności.

Publiczna Szkoła Podstawowa
im. B.Koraszewskiego
ul. Szkolna 6
46-060 Prószków 
77 46 48  083
pspproszkow@poczta.onet.pl

grosik banner

05 Lutego 2018

Świetlicowy bal karnawałowy

Dnia 9 stycznia odbył sie w świetlicy szkolnej bal karnawałowy. To piękna tradycja, przepełniona tańcem i świetną zabawą. Na tę okazję na zajęciach świetlicowych uczniowie według swoich pomysłów wykonali konkursowe maski oraz piękne dekoracje. Na balu nie zabrakło konkursów z drobnymi nagrodami, dobrych humorów, pięknych, ciekawych strojów, a przede wszystkim dobrej zabawy :)

IMG 0556

 

07 Lutego 2017

Pierwsze półrocze w świetlicy

Wiele się w tym półroczu w naszej Świetlicy działo Uśmiech Było między innymi lanie wosku w Andrzejki, eksperyment z musującą ciastoliną, pieczenie pierniczków i tworzenie własnych ozdób choinkowych z domowej "porcelany" oraz pięknych gwiazd z papieru w święta, konkurs na najpiękniejszą maskę karnawałową, w którym zwycięzcami byli: 1 miejsce Ewelina Żyznowska (klasa 3a), 2 miejsce Kinga Sarnecka (klasa 6b), 3 miejsce Olek Zarzycki (klasa1) oraz wyróżniona praca Kingi Zaji (klasa 3a). Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali słodkie nagrody pocieszenia ;). Zorganizowaliśmy również bal karnawałowy, na którym nie brakło konkursów, tańca i ogólnie dobrej zabawy Spoko

©2017 Publiczna Szkoła Podstawowa w Prószkowie
design code