01 Marca 2019

Marzec miesiącem Młodego Odkrywcy

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów klas I-III do udziału w konkursie. Pytania będą dotyczyć zagadek przyrodniczych, matematycznych i polonistycznych, sprawdzą także wiedzę na temat naszej szkoły. Codziennie na drzwiach świetlicy szkolnej pojawiać się będzie nowe zdanie. Swoje odpowiedzi wrzucajcie do pudełka. Dla osób, które dobrze odpowiedzą na wszystkie zagadki przewidziane są nagrody! :-)

Pamiętajcie, aby na kartce obok odpowiedzi na każde pytanie pojawiło się Wasze imię, nazwisko i data.
Na udzielenie odpowiedzi macie tylko jeden dzień!

Powodzenia :-)

Katarzyna Nocoń, Aurelia Sośnik