Nasza strona używa "ciasteczek" (cookies). Dzięki temu działa lepiej. Korzystając nadal z naszej strony bez dokonywania zmian w ustawieniach przeglądarki wyrażasz na to zgodę. Dowiedz się więcej o polityce prywatności.

Publiczna Szkoła Podstawowa
im. B.Koraszewskiego
ul. Szkolna 6
46-060 Prószków 
77 46 48  083
pspproszkow@poczta.onet.pl

grosik banner

28 Listopada 2016

Akcja charytatywna

Zakończyła się zbiórka na rzecz Domowego Hospicjum dla Dzieci w Opolu. Dzięki Waszej hojności zebraliśmy naprawdę dużo wartościowych przedmiotów, które nasi prószkowscy strażacy przekażą potrzebującym. W piątek dziewczyny spakowały zebrane dary, a w poniedziałek nastąpiło przekazanie ich strażakom. Jeszcze raz dziękujemy za okazane serce. Pamiętajmy- "Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest i nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi" (Jan Paweł II)

Pamiętacie zbiórkę na rzecz Zuzi, chorej na pęcherzowe oddzielanie się naskórka? Zobaczcie artykuł w NTO. To także dzięki Waszej hojności oraz wysiłkom naszych małych wolontariuszy Zuzia może robić rzeczy, które jeszcze niedawno były dla niej nieosiągalne... ---> kliknij tu <---

©2017 Publiczna Szkoła Podstawowa w Prószkowie
design code