Nasza strona używa "ciasteczek" (cookies). Dzięki temu działa lepiej. Korzystając nadal z naszej strony bez dokonywania zmian w ustawieniach przeglądarki wyrażasz na to zgodę. Dowiedz się więcej o polityce prywatności.

Publiczna Szkoła Podstawowa
im. B.Koraszewskiego
ul. Szkolna 6
46-060 Prószków 
77 46 48  083
pspproszkow@poczta.onet.pl

11 Grudnia 2015

Szkolny kalendarz grudniowy

Zapraszam do codziennego otwierania okienka w naszym jubileuszowym kalendarzu. Wszyscy uczniowie, którzy dziś na lekcjach poznawali historię naszej szkoły, z wielkim zainteresowaniem oglądali zdjęcia, zwracali uwagę na strój uczniowski, fryzury uczniów i nauczycieli, jakość zdjęć. Wyszukiwali swoich rodziców, dziadków, pracowników szkoły, porównywali szkołę z ubiegłego stulecia z obecną. Przekonali się, że warto dokumentować ważne w życiu wydarzenia, sporządzać notatki, zapisywać daty, gdyż pamięć ludzka jest ulotna.

Zbliżające się święta i spotkania rodzinne będą dobrą okazją do wspomnień i wspólnego przeglądania starych zdjęć. Jeśli znajdziecie wśród nich zdjęcia naszej szkoły z ubiegłego stulecia, przynieście je do szkoły lub zeskanujcie i przyślijcie pocztą elektroniczną na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wzbogacicie tym samym naszą jubileuszową wystawę.

Dziękujemy firmie "Die Schittigs - Martin und Felix Schittig, Tobias Dühr" z Niemiec za umożliwienie darmowej publikacji kalendarza bez reklam.
Wir bedanken uns herzlich bei der Firma "Die Schittigs - Martin und Felix Schittig, Tobias Dühr" aus Aschaffenburg fü
r den kostenlosen und werbungsfreien Adventskalender.

©2017 Publiczna Szkoła Podstawowa w Prószkowie
design code