Nasza strona używa "ciasteczek" (cookies). Dzięki temu działa lepiej. Korzystając nadal z naszej strony bez dokonywania zmian w ustawieniach przeglądarki wyrażasz na to zgodę. Dowiedz się więcej o polityce prywatności.

Publiczna Szkoła Podstawowa
im. B.Koraszewskiego
ul. Szkolna 6
46-060 Prószków 
77 46 48  083
pspproszkow@poczta.onet.pl

grosik banner

16 Października 2016

Zaproszenie

"Każde pokolenie ma własny czas". Tak śpiewał zespół „Kombi” w znanym przeboju.
W społeczności szkolnej w tym samym czasie uczą się, pracują, spotykają, rozmawiają, bawią się przedstawiciele trzech pokoleń: X, Y, Z.
Choć o pokoleniu w znaczeniu socjologicznym może być mowa dopiero w przypadku wspólnego, silnego doświadczenia większej grupy osób, przyjęło się, że każde ćwierćwiecze oddaje społeczeństwu nową generację. Po generacjach „baby boomers” (osoby urodzone w latach 1946-64), pokoleniu X (od połowy lat 60. do połowy lat 80.) i pokoleniu Y (tzw. millenialsi, urodzeni u schyłku XX wieku, tj. między rokiem 1986 a 1997), nastał czas na nowych młodych – czas pokolenia Z.

Co cechuje przedstawicieli pokolenia X, Y, Z? Jakie są ich oczekiwania, sposób pracy, komunikacji?
Jak wyróżnia się pokolenie Z, dzieci XXI wieku, które właśnie wkraczają w bogaty w nowe doświadczenia i wyzwania okres młodości?
O tym, jak uczyć efektywnie pokolenia Y i Z oraz o ich szansach i zagrożeniach we współczesnym świecie dowiecie się Państwo podczas spotkania z drem Markiem Lecką specjalistą w zakresie neurodydaktyki, które odbędzie się w dniu 24 października br. o godz. 16,00 szkole podstawowej w Prószkowie.
Prelekcja potrwa ok. 45 – 55 min. Potem możliwe będą indywidualne konsultacje z drem Markiem Lecką. Po prelekcji odbędą się konsultacje lub zebrania klasowe.
Z przyczyn organizacyjnych, proszę o potwierdzenie udziału w prelekcji u wychowawcy klasy do dnia 21 października br.

Zapraszam do skorzystania z zaproszenia
Teresa Smoleń
dyrektor szkoły

©2017 Publiczna Szkoła Podstawowa w Prószkowie
design code